PL EN Twoje konto Załóż konto

Kontakt

SEKRETARIAT ORGANIZACYJNY KONGRESU:
 
Prof. Jerzy Merkisz – Prezydent
e-mail: jerzy.merkisz@put.poznan.pl
Prof. Mirosław Wendeker – Wiceprezydent ds. organizacyjnych
e-mail: m.wendeker@pollub.pl
Dr inz. Piotr Bielaczyc – Wiceprezydent ds. organizacyjnych
e-mail: piotr.bielaczyc@bosmal.com.pl
Dr hab. inż. Jacek Czarnigowski, prof. PL – Wiceprezydent ds. organizacyjnych
e-mail: j.czarnigowski@pollub.pl
Dr hab. inż.Grzegorz Koszałka, prof. PL – Sekretarz ds. organizacyjnych
e-mail: g.koszalka@pollub.pl
Tel: 815384259
Ewa Siemionek, PhD – Sekretarz ds. organizacyjnych
e-mail: e.siemionek@pollub.pl
Tel: 815384247
mobile: 510891996
Ksenia Siadkowska MSc – Sekretarz ds. organizacyjnych
e-mail: k.siadkowska@pollub.pl
Tel: 815384764
 
 

 
SEKRETARIAT NAUKOWY KONGRESU:
 
Dr hab. inż. Jacek Hunicz, prof. PL – Wiceprezydent ds. naukowych
e-mail: j.hunicz@pollub.pl
Dr hab. inż. Piotr Budzyński, prof. PL – Sekretarz ds. naukowych
e-mail: p.budzynski@pollub.pl
Tel: 815384252
Dr hab. inż. Dariusz Pietras, prof. ATH – Sekretarz ds. naukowych
e-mail: kongres_sce@ptnss.pl
Tel: 338279332
mobile: 602195384
Dr inż. Łukasz Grabowski – Sekretarz ds. naukowych
e-mail: l.grabowski@pollub.pl
Tel: 815384764




SEKRETARIAT SESJI PRZEMYSŁOWYCH I WYSTAW:
 
Prof. Rafał Longwic – Wiceprezydent ds. sesji przemysłowych i wystaw
e-mail: r.longwic@pollub.pl
Prof. Piotr Jakliński – Sekretarz ds. sesji przemysłowych i wystaw
e-mail: p.jaklinski@pollub.pl
Tel: 815384744
Michał Gęca, MSc – Sekretarz ds. sesji przemysłowych i wystaw
e-mail: michal.geca@pollub.pl
Tel: 815384764
mobile: +48 518 023 557



ADRES KOMITETU ORGANIZACYJNEGO:
 
Kongres PTNSS 2021
Politechnika Lubelska
Wydział Mechaniczny
Katedra Termodynamiki, Mechaniki Płynów i Napędów Lotniczych
ul. Nadbystrzycka 36
20 - 618 Lublin
 
www.kongres.ptnss.pl
kongres_org@ptnss.pl