PL EN Twoje konto Załóż konto

Kontakt

SEKRETARIAT ORGANIZACYJNY KONGRESU:
 
Prof. Jerzy Merkisz – Prezydent
e-mail: jerzy.merkisz@put.poznan.pl
Prof. Marek Brzeżański – Wiceprezydent ds. organizacyjnych
e-mail: mbrzez@pk.edu.pl
Mgr Magdalena Kalarus – Sekretarz ds. organizacyjnych 
e-mail: mkalarus@pk.edu.pl
Tel/fax: 12 628 35 31 / 12 648 13 44
 
Dr inż. Piotr Bielaczyc – Wiceprezydent ds. uczestników zagranicznych
e-mail: piotr.bielaczyc@bosmal.com.pl
Tel: 33 813 05 98
GSM + 48 698 637 991
Mgr inż. Joseph Woodburn – Sekretarz ds. uczestników zagranicznych
e-mail: joseph.woodburn@bosmal.com.pl
Tel/fax: 33 813 04 97 / 33 813 05 60
GSM +48 512 744 841
 


SEKRETARIAT NAUKOWY KONGRESU:
 
Prof. Zdzislaw Stelmasiak – Wiceprezydent ds. naukowych
e-mail: zstelmasiak@ath.bielsko.pl
Tel: 33 827 92 16
Dr inż. Dariusz Pietras – Sekretarz ds. naukowych
e-mail: kongres_sce@ptnss.pl
Tel/fax: 33 827 93 32 / 33 827 93 51
GSM +48 602 195 384
Dr inż. Marcin Noga 
e-mail: noga@pk.edu.pl
Tel: 12 628 36 88



SEKRETARIAT SESJI PRZEMYSŁOWYCH I WYSTAW:
 
Prof. Antoni Świątek – Wiceprezydent ds. sesji przemysłowych i wystaw
e-mail: antoni.swiatek@bosmal.com.pl
Tel: 33 813 05 40
Prof. Krzysztof Śliwiński – Sekretarz ds. sesji przemysłowych i wystaw
e-mail: ksliwin@pk.edu.pl
Tel: 12 628 35 34
Dr inż. Robert Janczur – Sekretarz ds. sesji przemysłowych i wystaw
e-mail: robertj@mech.pk.edu.pl
Tel.: 12 628 35 28
 


ADRES KOMITETU ORGANIZACYJNEGO:
 
Kongres PTNSS 2019
Politechnika Krakowska
Instytut Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych
31- 864 Kraków
al. Jana Pawła II 37
 
www.kongres.ptnss.pl
kongres_org@ptnss.pl